ירקות וירקות אורגניים

"תביא אותם ונטע אותם על הר נחלתך, המקום ה' אשר עשית לך לשבת בו, המקדש ה' אשר כוננו ידיך." (שמות טו,יז)

אורגני

ללא שימוש בתרסיסים על הגידולים.

טבעי
גידולים טבעיים, טריים ומזינים.
ידידותי לסביבה
ללא ריסוס פירושו ללא זיהום ריסוס.

טרי, טעים ומזין

משפחת רוזנברג מגדלת, ברוך השם, מגוון רחב של ירקות וירוקים טריים, טעימים ומזינים במושב תירוש אשר באזור פרוזדור ירושלים. זו כבר השנה החמישית שאנו מתגוררים בתירוש, לפני כן, התגוררנו במושב ינוב בשרון. אז, כמו גם עכשיו, אנחנו עושים משלוחים לבתים ושמחים להמשיך לתת שירות ללקוחותינו הותיקים.

התגובות האוהדות מלקוחותינו מעודדות ומחממות את הלב. זוהי באמת ברכה להיות כאן בארץ ישראל ולגדל ירקות אורגניים ולצפות בגידולים היפים והבריאים.

ירוקים אורגניים

כשרות ומעשרות

הגידולים שלנו משתנים בהתאם לעונות השנה. את הירקות הירוקים אנחנו מגדלים במשך כל השנה. בקיץ, הם גדלים תחת הצללה ובתוך כיסוי של בד דק כדי להגן על הנבטים הצעירים. יש צורך להגן במיוחד על הזרעים הקטנים בשלב הנביטה מהאדמה, מפני החיפושית פשפש (המכונה כך משום שהוא יכול גם לקפוץ וגם לעוף).

אנחנו מגדלים גם תותים וניתן להזמינם החל מסוף הסתיו ועד לתחילת הקיץ. תפוחי האדמה שאנו מגדלים הם משני זנים: זן צהוב המכונה נטלי וזן אדום המכונה דזירה. הם נזרעים בסוף ינואר ומבשילים לקראת אפריל. בקיץ אפשר למצוא מגוון רחב של דלעות, עגבניות, פלפלים, מלונים ובעיקר תירס שאותו אנחנו מתחילים לזרוע באפריל והוא מבשיל ביוני.

הגידולים אינם מרוססים מפני מזיקים. קיבלנו את האישורים של אגריאור לגידולים האורגניים שלנו.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקההמשך בקניות